Uitslag Bettie Brandwijk Seniorentoernooi / Veteranentoernooi 2023

Henk van Evert (De Vughtse Toren) winnaar Seniorentoernooi 2022

Uitslag 36e Bettie Brandwijk Seniorentoernooi

RankingNaamScoreRatingSB
1Van Evert, Henk6187525,5
2Ydo, Pim5,5198122,25
3Schreurs, Wilbert5,5212221,25
4Kocken, Wilbert4202616,5
5Graafmans, Pascal4185113
6Van Boxtel, Danniel4185612,5
7Korthals Richard41600*10
8Peeters, Joep41600*8
9Van der Sanden, Martien418046,5
10Robinson, Roland3,517667
11Bonninga, Jaap31500*6
12Merks, Willem2,5 1500* 5,5
13Slaats, Henk2,5 1500* 2,25
14Van der Meer, Aad2,513982,25
15Botter, Ronald11300*0
16Mulders, Sjaak01300*0
Ton Snoeren winnaar Veteranentoernooi 2022

Uitslag 21e NBSB Veteranentoernooi 2022

RankingNaamScoreRatingSB
1Snoeren, Ton5,5183321,5
2Duquesnoy, Joost5,5173020,75
3F├╝rstenberg, Tom5174921,25
4Goverde, Ruud5175816,5
5De Leeuw, Kees4,5143916,5
6Deckers, Frans4,5158914,25
7Reitsma, Ebe4163813,5
8Van Sterkenburg, Harry4165213,75
9Hagedoorn, Tammo41600*10,5
10Van Zelst, Cees3,5176411,5
11Zeldenrust, Sije3,515828,5
12Arts, Jan3155411,5
13Grijsbach, Thom313309
14De Vries, Wolter316705
15Hess, Peter313224,5
16Cramer, Ton2,51500*3,5
17Samuels Lotens, Ria2,512043
18Roos, Pieter213442,5
19Lalihatu, Alex210632,5
20Donders, Frank010600